Hakkımızda

Anitta Endüstriyel Ambalaj oluklu mukavva , ahşap, plastik ,metal vb ambalaj malzemeleri kullanarak ihtiyaçlarınız doğrultusunda geliştirdiği ambalaj tasarımları ile toplam lojistik maliyetlerinizi ve ambalajdan kaynaklanan çevresel etkilerinizi azaltmak üzere kurulmuş tamamı ile yerli kaynaklar kullanarak üretim ve servis hizmetleri sunan endüstriyel ambalaj mühendislik ve imalat faaliyetleri yapmaktadır. Mevcut pazar ortamında işletmeler üretmiş oldukları ürünlerin satış fiyatlarına zam yaparak ticari varlıklarını sürdüremeyeceklerini , asıl karlılık ve büyümenin giderleriniz üzerinde sürekli şekilde yapılan yenilikler ve iyileştirmeler sonucunda elde edilebileceği konusunda hemfikirdir. Toplam Lojistik giderleriniz de maliyet tasarrufu sağlayacak alternatif ambalaj ve paketleme sistemleri konusunda uzman olan Anitta bu alanda 20 yıl üzerindeki deneyim ve tecrübesi ile müşterilerinin kalite beklentilerine ve uluslararası ambalaj standartlarına uygun (ISPM15,PIPIS,MIL,ROHAS,ASTM,ELN,FEFCO,etc) ambalajlar üretmektedir.
Misyonumuz
Misyonumuz müşterilerimizin ambalaj çözüm ortağı olmak.
Temel Değerlerimiz
Müşterilerimiz yararına olan her türlü uygulama bizim için önceliklidir. Müşterilerimiz tarafından yazılı bir yönlendirme olmadığı sürece ambalaj sepesifikasyonları, teknik ve mali değerleri bizim için gizlilik kapsamındadır.
Felsefemiz
En iyi ambalaj en sade ve az uğraştırandır.
Stratejilerimiz
Yerinde gözlem ve problem tespiti Tasarım ve Analiz Çalışması Maliyet ve Tekliflendirme
Kalite Politikamız
Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan ; ekonomik ; çevreye duyarlı ve sürdürülebilirlik hedefleri ile tutarlı ambalaj çözümleri üretmek ve tasarlamak.

Sertifikalarımız