Ağır İş Ambalaj (Heavy Duty Corrugated Packaging)

Ağır Hizmet Oluklu Ambalaj
Ağır hizmet tipi oluklu ambalaj, nakliye sırasında aşırı düzeyde koruma sağlamak üzere tasarlanmıştır ve genellikle ağır, kırılgan, hacimli veya yüksek değerli ürünler için kullanılır.
Ağırlıklı olarak çift dopel veya üçlü Tripleks oluklu mukavvadan yapılan ağır hizmet ambalajı, köpük, plastik, polistiren, kontrplak ve kereste de dahil olmak üzere tedarik zinciri gereksinimlerini desteklemek için bir dizi ek malzeme içerebilir.
Ağır hizmet tipi oluklu mukavva ambalaj, karayolu veya hava yoluyla tedarik zincirinizin fiziksel gereksinimlerini karşılamak için gereken miktarda güç, kararlılık ve yalıtım sağlamak üzere tasarlanmıştır. Ambalajın tasarımı, en uygun malzemelerin seçimi ile birlikte, ürünlerinizin varış noktalarına en iyi durumda ulaşmasını sağlar.
Ağır hizmet tipi ambalaj, geleneksel ahşap veya metal ambalajlara uygun maliyetli ve çevre dostu bir alternatif sunar.

Heavy-Duty Corrugated Packaging
Heavy-duty corrugated packaging is designed to give extreme levels of protection in transit and is often used for heavy, fragile, bulky or high value products.
Predominantly made from double or triple wall corrugated board, heavy-duty packaging can also incorporate a range of additional materials to support the supply chain requirements including foam, plastics, polystyrene, plywood and timber.
Heavy-duty corrugated packaging is designed to provide the required amount of strength, stability and insulation to meet the physical requirements of your supply chain whether by road or air. The design of the pack, in combination with the selection of the most appropriate materials, ensures your products arrive at their destination in optimal condition.
Heavy-duty packaging provides a cost effective and environmentally friendly alternative to traditional timber or metal packaging.